Skoči na vsebino

ZGODOVINA

 

Prejšnji generalni sekretarji Vlade Republike Slovenije

 

     mag. Lilijana Kozlovič    24. 9. 2016  - 13. 9. 2018

     mag. Darko Krašovec    19. 9. 2014 -  23. 9. 2016

               Tanja Šarabon    21. 3. 2013 -  18. 9. 2014

dr. Božo Predalič

10. 2. 2012

 -

  21. 3. 2013

mag. Helena Kamnar

16. 4. 2010

 -

  10. 2. 2012

mag. Milan Martin Cvikl

  22. 11. 2008

 -

  15. 4. 2010

mag. Božo Predalič

20. 1. 2006

 -

  21. 11. 2008

Mateja Tamara Fajs

3. 12. 2004

 -

  19. 1. 2006

Mirko Bandelj

1. 12. 2000

 -

  19. 2. 2002

Mirko Bandelj

19. 2. 2002

 -

  2. 12. 2004

dr. Verica Trstenjak

8. 6. 2000

 -

  30. 11. 2000

Nevenka Črešnar Pergar

25. 3. 1999

 -

  8. 6. 2000

Borut Šuklje

28. 2. 1997

 -

  24. 3. 1999

Mirko Bandelj

4. 6. 1992

 -

  28. 2. 1997

Aleš Čerin

7. 5. 1986

 -

  4. 6. 1992